מנעולן בחולון

מנעולן בחולון – זמן קריאה משוער – 2:20

המנעולנים עוברים הכשרות למעשה,: כדי לפרוץ כל סוג של מנעול. החל ממנעולי בתים, רכבים, כספות וכמו כן סוגים שונים של מנעולים לכל אחד מסוגי הרכוש או הנכסים הללו. בזכות המנעולנים, אנו יכולים לדאוג לאבטחת הבית שלנו ברמה הגבוהה ביותר וגם למנוע מצבים מאוד לא נעימים שבהם פשוט נתקענו מחוץ לבית בין אם עקב תקלה מסוימת במנעול, שבירת או איבוד מפתח ועוד. את העובדה שמנעולנים פותחים ומחליפים מנעולים כמעט כולם יודעים אך האם ידעתם שמנעולנים מספקים שירותי נעילה שאינם קשורים בהכרח לדלתות?

פתחים שונים בכל מבנה – מנעולן בחולון

חשוב לזכור ולהדגיש שהכניסה למבנים השונים איננה מתאפשרת רק דרך הדלת הראשית וזו מתאפשרת גם דרך הדלת האחורית ופתחים נוספים בין אם מדובר בחלונות, דלתות הזזה ועוד.  מנעולן בחולון מתעסק בין היתר גם באבטחת הפתחים הללו ועומדים לאפשרותו מגוון רחב של כלים על מנת להבטיח כי נקבל את המבנה המאובטח ביותר. ראשית, ישנה אפשרות כיום להתקין פתרונות נעילה על גבי הזגוגיות כאשר מדובר בחלון אך במידה ואתם מעוניינים בסגירה של ממש, של סורגים למעשה, תוכלו להיעזר במנעולן גם כן. מנעולן בחולון יכול למשל, להתקין לכם סורגים המאפשרים פתיחה וסגירה באמצעות מנעולים על גבי חלונות ההזזה שמאפשרים לכם לצאת לגינה בנוחות. מכיוון שחלונות ההזזה האלו מורכבים מזכוכיות ופעמים רבות המשקופים שלהם  מורכבים מאלומיניום או מתכות דקות אחרות, פעמים רבות מומלץ להיעזר במנעולן מקצועי על מנת לאבטח את הבית שלנו ברמה גבוהה יותר.

אזורי שירות בפורטל שלנו מנעולן בחולון

במידה ואתם מחזיקים בכספת בביתכם או במשרד שלכם ושכחתם את קומבינציית הפתיחה של הכספת, איבדתם את המפתח, המנגנון המכני של הכספת נפגע, הדלת פשוט תקועה, הכרטיס המגנטי נשחק או שאתם לא מצליחים לפתוח את הכספת מכל סיבה אחרת, תוכלו להיעזר במנעולן בחולון על מנת להבטיח כי תוכלו לחזור  ולפתוח את הכספת ולעשות בה שימוש חוזר. חשוב להדגיש שרק מנעולן מקצועי ובעל ניסיון בפריצת כספות יוכל לפרוץ את הכספת שלכם בזמן קצר תוך כדי שמירה על הכספת בצורה כזו שתוכלו להמשיך ולעשות בה שימוש חוזר.

מנעולן בחולון

מערכות נעילה מתקדמות

כיום קיימות מערכות נעילה מתקדמות ביותר כאשר מנעולן בחולון אשר מתמחה בתחום המנעולים יכול להציע לכם להרכיב את הפתרונות הללו.

מכירים את המצב הזה שאתם נמצאים בחו”ל ואתם צריכים לפתוח את דלת הבית לאחד השכנים כדי שיוציא את הכלב  לטיול?

המצב הזה יכול להוביל לחרדה אצל אנשים רבים מסיבות ברורות, כאשר אנו נותנים את המפתח למישהו ללא בקרה שלנו,
האדם יכול לשכפל את המפתח ולשמור את השכפול למטרת פריצה לביתנו בהמשך. במקרה שהוא אכן יעשה זאת, הוא
יוכל לפרוץ לביתנו בקלות רבה ביותר וייתכן שלעולם לא נדע על כך. לשם כך תוכלו להתקין מנעול בביתכם בעזרת מנעולן בחולון.
מנעול מתקדם שכזה, הינו מנעול המחובר לרשת האינטרנט ומאפשר לכם לפתוח את דלת הבית שלכם מכל
מקום בעולם בעזרת הטלפון הנייד.
בצורה כזו אתם יכולים לפתוח את דלת הבית לאורחים
גם בעת שאתם יושבים בסלון, לפתוח את דלת הבית לחבר
שהקדים בעת שאתם עדיין בקניות ולהפסיק לדאוג ממצב שבו תשכחו את המפתח לתמיד.

דוגמאות נוספות

דוגמא נוספת למערכת נעילה ואבטחה מתקדמת הינה מערכת שנפתחת לאחר הזנת קוד סודי לדוגמא. החידוש בסוג זה של מערכת הינו מתן אפשרות לכך שבמידה ותזוהה הקשת קוד סודי שגוי, תשלח מיד התראה לבעלי הבית שיוכלו לבדוק מיד מי ניסה להקיש קוד סודי בביתם על ידי התחברות למצלמות האבטחה שבכניסה לביתם. כמו כן ישנו עוד מגוון רחב של מערכות אבטחה ונעילה מתקדמות שכאלו כמו זיהוי על פי טביעת אצבע (מנעול ביומטרי) והרשימה עוד ממשיכה.

לא שוכחים את הדלת ומאפיינים נוספים

מנעולן בחולון אשר מגיע לצורך ביצוע פעולה כלשהי בתחום בבית של לקוח, יסתכל האם דלת הבית שלכם חזקה מספיק והאם המשקופים יכולים לעמוד בעומסים. במקרה שלא, מנעולן מקצועי צריך להתריע בפניכם על פרצת אבטחה אפשרית מפני שגם אם יתקין את המנעול המתקדם בעולם עדיין הדלת תוכל להוות לפורצים קרקע פורייה לפריצה לביתכם והדבר תקף גם לגבי משקוף רופף שעשוי להוריד מהעוצמה של הדלת החזקה ביותר.