מנעולן ברמת גן

מנעולן ברמת גן זמן מאמר משוער – 2:05

טרקתם את הדלת מאחור וננעלתם מחוץ לבית?
התחיל גל פריצות בקרבת ביתכם?
אולי שכחתם את הקומבינציה לפתיחת הכספת?
ישנם מקרים רבים בהם אנו זקוקים לשירותיו של מנעולן ברמת גן.
למעשה, מדובר במקרים רבים יותר ממה שרובנו חושבים ו
מנעולן יכול לעזור לנו באבטחת הבית שלנו בצורה הרבה
יותר רחבה מאשר בהחלפת מנעולים לכאלו מתקדמים יותר בדלת הראשית של הבית.

ממגנים את הבית – מנעולן ברמת גן

הסיבה המרכזית שבגללה אנו מאבטחים את דלת הכניסה לבית שלנו ומתקינים עליה מנעולים מתקדמים ודואגים להחליפם בעת שיש חשד לכך שאחד מהמפתחות נמצא בידיים זרות הינה שמדובר בכניסה הראשית לבית. מהסיבה הזו, מעטים האנשים שזונחים גם את אבטחת הדלת האחורית של הבית וניתן לראות שרבים אשר הדלת האחורית שבביתם הינה מורכבת מחלונות הזזה גדולים מתקינים סורגים חזקים אשר ניתנים לפתיחה לצורך מיגון. אמנם אבטחת שני הפתחים האלו או יותר הינה חשובה ביותר אך חשוב לזכור שבדרך כלל לא מדובר בפתחים היחידים במבנה. במידה ואין לכם סורגים חזקים על גבי החלונות, מומלץ לפנות למנעולן ברמת גם על מנת להתקין פתרון אבטחה ונעילה כל שהו על גבי החלונות או פתחים אחרים במבנה.

מנעולן ברמת גן

פתרונות נעילה מתקדמים למען נוחות ובטיחות

הקידמה הטכנולוגית לא מפסיקה להפתיע אותנו מאז שזו נכנסה לחיינו בכל תקופת זמן היא מכניסה עוד שינוי לתחומים השונים שבחיינו. כמו כן כמובן שהקדמה הטכנולוגית לא פסחה על תחום המנעולים וכיום יש באפשרותכם לפנות למנעולן ברמת גן על מנת להתקין מנעולים אלקטרוניים לגמרי. אחד מהיתרונות הגדולים של שימוש במנעול אלקטרוני, הינו שנוכל לעשות שימוש במנעולים הללו ללא צורך במפתח כלל. כמעט כולנו מכירים את המנעולים האלקטרוניים מהמנעולים אשר מוצבים בכניסה לבנייני דירות רבים בהם צריך להקיש קוד סודי על מנת להיכנס למבנה אך שיפור נוסף למנעולים אלו הינו אפשרות של שליחת התראה לבעלים בעת שאדם מנסה להיכנס אל המבנה. המערכת עושה זאת על ידי כך שהיא מאתרת הזנות של קוד סודי שגוי.

אזורי שירות

כאשר מדובר בפתרון נוחות, הרי שהיום ישנם מנעולים אשר מחוברים לרשת האינטרנט. מנעול שכזה, יכול לאפשר לנו לפתוח אותו בעבור מי שנרצה מכל מקום שנרצה בעולם. הדבר יכול להועיל במיוחד בעת שאנו שוהים בחו”ל וזקוקים לפתוח את הדלת לשכן שישקה את העציצים או להיעזר בפתרון הזה כפתרון נוחות מתקדם במיוחד ולפתוח את הדלת לאורחים שלנו מבלי לקום מהכורסא כלל וזאת גם תוך כדי שיש אפשרויות מתקדמות לשימוש בווידיאו.

מנעולן ברמת גן לצורך התקנת מיגון

כאשר אנו מעוניינים בהתקנת מיגונים לבית שלנו, חשוב שנתחיל את התהליך בייעוץ על ידי מנעולן מקצועי. הסיבה לכך הינה שמיגון בתים הינו שירות שחייב להיות ספציפי ומותאם בצורה מדויקת לדיירי הבית ולמבנה בפועל. אמצעי מיגון אשר יכולים לעזור לאבטח בית אחד לא תמיד יוכלו להתאים בצורה הטובה ביותר לבית אחד וצריך לבדוק מהם הצרכים ואיפה נקודות התורפה של הבית. בית שיש לו חלונות רבים בקרבת הקרקע צריך פתרון ייעודי במיוחד בעבור אזורים אלו לעומת בתים אחרים שצריכים לאבטח בעיקר את המרפסת ואת דלת הכניסה הראשית. חשוב בנוסף לציין שלכל אחד מפתרונות ההגנה, באופן כללי יש גם יתרונות וגם חסרונות. על היתרונות והחסרונות הללו צריך לשים דגש ולהכיר אותם לפני שאתם רוכשים ומתקינים אותם.

מתי כדאי למגן את הבית?

השאלה הזו הינה שאלה שצריך לתת עליה בעל הבית ולשם מענה טוב ומקצועי עלייה, הוא יכול להתייעץ עם מנעולן ברמת גן. סוג המיגון והבחירה אם למגן באופן כללי או לא תלוי באופי של הדיירים ובמיקום של הבית שלהם כמו גם במאפיינים שלו. בית אשר ממוקם בקומה הראשונה נחשב לחשוף יותר בדרך כלל לעומת בית אשר ממוקם בקומות הגבוהות יותר וזאת מהסיבה שבדרך כלל יש יותר נקודות כניסה לבתים האלו. הדבר בא לידי ביטוי גם בהרגשת הדיירים בדרך כלל שמרגישים חשופים יותר לעומת שכניהם מלמעלה. כמו כן כאשר מדובר בהתקנת מנעולים מתקדמים, הדבר מומלץ לכל אחד מהבתים השונים וזאת מהסיבה שגם אם אין אפשרות להיכנס מהפתחים האחרים, הדלת הראשית של הבית תמיד תהווה מקור אפשרי לפריצה על ידי גורמים עוינים.