שכפול מפתחות לרכב בראשון לציון

שכפול מפתחות לרכב בראשון לציון זמן קריאה משוער 1:45

אמצע היום או שהוא רק התחיל, אתם צריכים לצאת אל הסידורים שלכם ולהגיע לפגישת בוקר בעבודה
בזמן ובדיוק ברגע הזה, אתם לא מוצאים את המפתחות של הרכב. מדובר בסיטואציה שיכולה להיות מאוד לא נעימה.
במצבים שבו אנו לא מוצאים את המפתחות לרכב, או שבמקרה אחר, המפתחות אבדו לגמרי או נגנבו, כדאי שיהיה
לנו מפתח אחד נוסף לפחות. אז איך מעושים שכפול מפתחות לרכב בראשון לציון ומה צריך לדעת על הנושא?

סיבה נוספת  באמצעות שכפול מפתחות לרכב בראשון לציון

סיבה נוספת לביצוע שכפול מפתחות לרכב בראשון לציון הינה שבמידה ותאבדו את המפתח ולא יהיה
לכם מפתח ספייר כדי לשכפל, למרבה הצער תיאלצו להיפרד מסכום כסף גבוה במידה
ניכרת משכפול מפתח בלבד וזאת מכיוון ששחזור מפתח יכול לעלות גם פי שלוש משכפול המפתחות בלבד.
מסיבה זו, מומלץ להקדים תרופה למכה ולשכפל מפתחות לרכב כמה שיותר מוקדם ולא לחכות עד
שתאבדו את המפתח בפעם הראשונה כדי ללמוד את השיעור הכואב.

אזורי שירות מומלצים

כיצד מתבצע שכפול מפתחות לרכב בראשון לציון

ישנם מפתחות מסוגים שונים לרכבים ומהסיבה הזו גם שיטות השכפול של המפתחות השונים שונים. ישנה השיטה הנפוצה לשכפול מפתח ברזל שנחשב לנפוץ מאוד. על מנת לשכפל מפתח מסוג כזה המנעולן חותך את הלהב של המפתח לפי הצורה של הרכב וכדי לעשות זאת ביעילות הוא נעזר במכונה מיוחדת אשר חורטת את הצורה של המפתח על גבי המפתח החדש.
כאשר הרכב שלכם מכיל אימובילייזר, כמו רוב הרכבים כיום, תזדקקו לשירות שכפול מפתחות לרכב בראשון לציון מעט מורכב יותר. מפתח עם קידוד אימובילייזר עובד בצורה כזו שכאשר אתם מכניסים את המפתח שלכם לסוויץ’, האימובילייזר שברכב שולח אות אל המפתח וכאשר המפתח מחזיר אות ייעודי הרכב מבין שיש התאמה ונותן אישור להתנעת הרכב. בעת שכפול מפתחות לרכב המכיל מערכת אימובילייזר, ישנו צורך בקידוד מדויק של השבב שנמצא במפתח על מנת שזה יתאים גם לשבב שנמצא ברכב. בכל מקרה אחר, הרכב למעשה, לא יניע.

במידה ואתם זקוקים לשכפול השלט של הרכב, תוכלו להיעזר בשיטה הנפוצה אשר מעתיקה את הקידוד של השלט הישן ומעבירה אותו לשלט החדש בעזרת התאמה שלהם אחד מול השני. הנתונים של השלט הישן עוברים לשלט החדש ובצורה כזו נוצרים למעשה שני שלטים זהים לגמרי מבחינת הקידוד הפנימי שלהם.
מפתח חכם הינו מפתח אשר מאפשר לנו להניע את הרכב גם ללא הכנסה של המפתח אל הסוויץ’. ההנעה ברכבים עם מפתחות מהסוג הזה, מתבצעת בעזרת כפתור אשר מצליח לקרוא את המפתח מרחוק (שנמצא בכיסו של הנהג). שכפול מפתחות חכמים נחשב לשכפול מורכב יותר מהסוגים הקודמים, הוא דורש יותר זמן עבודה מהמשכפל ומהסיבות האלו מדובר בשכפול יחסית יקר. בעת תהליך השכפול של מפתחות חכמים, מנעולן הרכבים צריך להתחבר עם מחשב למחשב של הרכב והוא בעצם מוסיף אליו מפתח. מעבר לכך, חשוב לציין שלמפתחות חכמים יש בדרך כלל גם מפתח חירום אשר משמש למקרה שיש תקלה בשלט.

שכפול מפתחות לרכב בראשון לציון

אבל לא כל המפתחות ניתנים לשכפול

חשוב מאוד לציין שישנם מפתחות שכיום לא ניתנים לשכפול וזה גם כאשר המפתח המקורי ברשותכם. דוגמא למפתח כזה הינה מפתח כרטיס. במקרה כזה, במידה ואתם מעוניינים במפתח חדש אתם צריכים ליצור מפתח כרטיס חדש לגמרי באותה השיטה שפועלים בעת שחזור מפתח.

כמה זמן זה לוקח?

שכפול מפתחות הוא לרוב לא תהליך ארוך במיוחד והשכפולים המסובכים לא צריכים לקחת יותר משעה של עבודה. כאשר מדובר בשכפול מפתח פשוט יחסית כמו מפתח עם אימובילייזר בלי שלט, מדובר בשכפול שלוקח רבע שעה. שכפול של מפתח עם שלט כבר לוקח יותר זמן ויכול להגיע עד ל-45 דקות. יצירה של שלט חשמלי הינה הארוכה מיניהם ועשויה לקחת שעה. בנוסף חשוב לציין שבדרך כלל, תוכלו לבצע את שכפול מפתחות לרכב בראשון לציון במקום ולא תצטרכו להגיע ולחזור.
טיפים
מומלץ להגיע עם הרכב שלכם למקום בעת שאתם מעוניינים לשכפל את המפתח. הסיבה לכם הינה שבמידה והמפתח המקורי קצת תקול, על מנת שלכפל מפתח בצורה מדויקת צריך להיעזר ברכב. לאחר שכפול המפתח, בדקו בקפידה כי הפתיחה והנעילה של הרכב מתבצעת בצורה חלקה.